خودروهای کارکرده
یکی از بخش‌های جذاب و پرطرف‌دار بازار خودرو، خرید و فروش خودروهای کارکرده است. افرادی که تمایل به تعویض زودهنگام اتومبیل دارند، به دلیل سفر یا موقعیت شغلی برای مدت کوتاهی نیازمند خودرو هستند و یا در شرایطی، خرید خودروی صفر کیلومتر برای آنها میسر نمی باشد و از مشتریان پر و پا قرص خودروهای کارکرده‌اند. این حوزه‌ی پرمشتری تقریبا به اندازه‌ی نیمی از صنعت خودرو وسعت دارد .
با این حال، حضور در این بازار چه به‌عنوان فروشنده و چه در مقام خریدار چالش‌هایی را پیش‌روی افراد می‌گذارد. اطمینان از قیمت مناسب، سلامت فنی و بدنه، اصالت و سوابق خودرو، گارانتی، انجام خدمات پس از فروش و موارد دیگر در خرید و فروش خودروی کارکرده بسیار مهم بوده و عدم‌توجه به این موارد منجر به یک خرید ناموفق می‌شود.
شرکت‌های مختلفی در این حوزه فعالیت می کنند که موفق‌ترین این شرکت‌ها همان برندهای تولیدکننده و فروشنده هستند که به دلیل زیرساخت قوی، دسترسی به قطعات اصلی ،تکنسین‌های آموزش دیده و شبکه خدمات پس از فروش، یک معامله مطمئن را تضمین می‌کنند.
ماموت خودرو، نماینده رسمی فولکس واگن در ایران فعالیت خود را در این حوزه آغاز کرده است تا علاقه‌مندان به این برند اصیل با اطمینان بتوانند خودروی مورد نظر خویش را به دیگران عرضه کرده یا خریداری کنند.

در این راستا آرامش خاطر بیشتر و چالش کمتر برای فروشندگان و خریداران با در نظر گرفتن موارد ذیل حاصل می گردد:

۱-    بررسی ۱۴۲ مورد (اعم از مشخصات فنی، بدنه و ...) توسط تیم متخصص ماموت خودرو
۲-    تمامی خودروهای کارکرده فولکس واگن تحت استانداردهای Das WeltAuto آلمان بررسی می گردند.
۳-    خودروهای کارکرده فولکس واگن از خدمات امداد سیار بهره‌مند خواهند بود.
۴-    تاریخچه تعمیرات، مسافت پیموده شده و اصالت خودرو توسط ماموت خودرو بررسی و تائید می‌شود.
۵-    ماموت خودرو به عنوان نماینده رسمی فولکس واگن در ایران، خرید و فروش خودروهای کارکرده را در کوتاهترین زمان ممکن میسر می نماید .
Click here to see your activities